1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


FAA vasaros sąskrydis

Renginio tema:

Žmogaus ir visatos harmonija

Data:

2013-08-10; 17:30 val.

Renginio vieta:

Etnokosmologijos muziejus, Molėtų raj.

Dalyvavimas:

Tik FAA

Gerais pavyzdžiais reikia sekti, o tradicijas išlaikyti, todėl jau ANTRUS metus iš eilės Finansų analitikų asociacija kviečia savo mylimus narius į Vasaros sąskrydį!

Praeitais metais nors ir negausiai, tačiau laaaaaabai smagiai ir su teigiamais įspūdžiais dalyvavome orientacinėse varžybose.

Ką veiksime šiemet?

Užvesime ant kelio: tai mes jau bandėme daryti vienos iškilios FAA progos metu. Nepavyko atspėti? Dar menkutis sufleris: žvaigždės, mokslas... Na dabar jau turbūt niekam nekyla abejonių – taip, šįkart vėl vyksime į Molėtus.

Skeptikus, kurie jau ėmė mąstyti, jog nebeįdomu, jau buvau ir mačiau, galime iškart užtikrinti – nuobodu nebus (taip pat, kaip kad buvo anksčiau – IRGI!);)

Programa suplanuota taip, kad šįkart mūsų neišgąsdins nei apniukęs dangus, nei lietus (o jo tikimės – žinoma, mes apie žvaigždžių lietų, kuris būna rugpjūtį...)

Š.m. rugpjūčio 10 dieną, 17.30 nekantriai lauksime, kol Etnokosmologijos muziejaus gidė mus pasitiks ir surengs pažintinę ekskursiją.

Iškart po jos, kad nebūtų per daug rimta, suksime į Senovinę dangaus šviesulių stebyklą - šventvietę. Rato iš dešimties medinių šventyklos stulpų su kalendoriniais ženklais viduryje įrengtas akmeninis Saulės-ugnies aukuras. Čia apsilankius galima susidaryti įspūdį, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai. Svarbu paminėti, kad Senosios dangaus šviesulių stebyklos buvo skirtos ne tik dangaus šviesulių stebėjimams, tačiau ir tradicinėms tikybinėms apeigoms. Ką gali žinoti, kokias apeigas pavyks pamatyti :)

Na ir galiausiai, keliausime į Molėtų observatoriją, kurioje mūsų laukia net dvi pramogos: vakarinė – dieninė ekskursija, kurios metu būsime supažindinti su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis bei naktinis stebėjimas (!).Stebėjimas prasidės 1-1,5 val. po saulėlydžio ant observatorijos stogo (!). Žvaigždžių gidas mus supažindins su naktinio dangaus objektais – mėnuliu, planetomis, žvaigždėmis ir jų poromis, spiečiais, ūkais bei galaktikomis. Visus šiuos dangaus kūnus išvysime pro vieną galingiausių Europoje teleskopą.

Taigi, nedvejokit ir registruokitės el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba nurodant savo pasirinkimą http://invup.lt sistemoje! Bet ne vėliau kaip iki liepos 1 d.!

 

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.