1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
 • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
 • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
 • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Darbo skelbimų platinimo FAA nariams taisyklės ir tvarka

Finansų analitikų asociacija vienija finansų bei investicijų valdymo ir tyrimo srityse dirbančius profesionalus, kurie norėdami prisijungti prie asociacijos, praeina griežtą asociacijos narystės komiteto atranką.

Jei pageidaujate, kad Jūsų įmonės darbo skelbimas būtų išplatintas asociacijos nariams, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis Darbo skelbimų platinimo FAA nariams tvarka ir taisyklėmis:

 1. Asmuo, teikiantis darbo skelbimą, patvirtina, kad turi įgaliojimus atstovauti Įmonę ir sutikti su šia tvarka ir taisyklėmis.
 2. Darbo skelbimų platinimas Finansų analitikų asociacijos nariams yra mokamas. Vieno skelbimo išplatinimo kaina yra 28,96 EUR.
 3. Finansų analitikų asociacija savo nariams platina tik tokius darbo skelbimus, kurie susiję su Finansų analitikų asociacijos narių veiklos specifika.
 4. Įmonė įsipareigoja, jog pateikdama darbo skelbimus, kandidatams suteiks teisingą informaciją apie siūlomą darbą, įskaitant informaciją apie pačios įmonės veiklą, pozicijos darbo turinį, reikalavimus keliamus kandidatams, siūlymus kandidatams, kontaktinę informaciją.
 5. Lygių galimybių įstatymas darbo skelbimuose draudžia teikti pirmenybę įvairiais Lygių galimybių įstatyme nurodytais diskriminacijos pagrindais (lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, amžiaus, lytinės orientacijos, negalios, etninės priklausomybės, religijos), todėl platinant skelbimus būtina juos tinkamai pakoreguoti.
 6. Įmonė Finansų analitikų asociacijos paslaugomis naudosis tik darbuotojų paieškos tikslais savo įmonei ar jos filialui.
 7. Be atskiro Finansų analitikų asociacijos leidimo, nesuteiks gautos informacijos apie kandidatus tretiesiems asmenims, jei to nereikalauja įstatymai.
 8. Įmonė gautus kandidatų asmeninius duomenis naudos nepažeisdama Lietuvos Respublikos įstatymų, išskirtinai tik kandidatų įdarbinimo tikslais.
 9. Įmonė, ieškodama naujų darbuotojų ir norėdama pasiekti tikslinį finansų ir investicijų valdymo profesionalų ratą, privalo pateikti darbo skelbimą Finansų analitikų asociacijai .doc arba .pdf formatu el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 10. Įmonė, gavusi iš Finansų analitikų asociacijos sąskaitą-faktūrą su nurodytais rekvizitais bei paslaugos įkainojimo dydžiu, privalo per 5 d.d. sumokėti už paslaugas.
 11. Finansų analitikų asociacija, gavusi pranešimą apie atliktą mokėjimą, įsipareigoja per 3 d.d. patalpinti Įmonės darbo skelbimą Finansų analitikų asociacijos tinklapyje tik asociacijos nariams prieinamoje zonoje ir išplatinti nuorodą į darbo skelbimą el. paštu visiems asociacijos nariams bei kandidatams į narius (plačiau apie narystės reikalavimus).
 12. Finansų analitikų asociacija neatsako už kandidatų atsiliepsiančių į darbo skelbimą skaičių.
 13. Finansų analitikų asociacija pasilieka teisę atsisakyti platinti Įmonės skelbimą, nenurodant atsisakymų priežasčių.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.