1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Visuotinis narių susirinkimas

Renginio tema:

FAA diena 2016

Data:

2016-04-08; 16:00 val.

Renginio vieta: Viešbutis „Congress" (Didžioji konferencijų salė), Vilniaus g. 2, Vilnius LT 01102
Dalyvavimas:

Tik FAA

Mielieji, kaip ir kasmet, norime Jus pakviesti į jau tradicine tapusią Finansų analitikos asociacijos rengiamą FAA dieną.

Kaip ir kasmet Finansų analitikų asociacijos rengiama FAA diena šiemet taip pat bus kitokia nei visos kitos anksčiau buvusios. Į FAA dieną 2016 nutarėme pakviesti žmogų, kurio profesija yra tikrai labai įdomi. FAA dieną 2016 pradėsime su psichologinio konsultavimo centro „Sielos žemėlapis" įkūrėja bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Psichologų poskyrio vedėja psichologe-psichoterapeute Anna Vinkovskiene.

Mūsų laikais, konkurencingoje rinkoje laimi tie, kas sugeba „išeiti" už savo profesijos ribų ir moka sudominti (paveikti) kitus žmones savimi, t. y. savo bendravimo stiliumi, gebėjimu klausytis ir įsiklausyti į kitų žmonių poreikius ir pan. Tačiau be savo ir kitų žmonių emocijų suvokimo - tai yra neįmanoma. Žinojimas, kaip žmogų veikia jausmai, atveria galimybes tapti komandos lyderiu, paskui kurį darbuotojai eis net krizės laikotarpiu, padeda kurti tokius tarpusavio santykius bei darbo atmosferą, kurioje išryškėja geriausi darbuotojų gebėjimai. Toks žinių apie jausmus ir emocijas pasitelkimas savo darbe bei kasdieniame gyvenime yra vadinamas emociniu intelektu.

Po kavos pertraukėlės kaip ir kasmet vyks FAA visuotinis narių susirinkimas, kurio metu bus apžvelgti svarbūs 2015 metų įvykiai (visuotinio narių susirinkimo darbotvarkė ir medžiaga svarstymui bus atsiųsta vėliau el. paštu).

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.