1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Finansų vadovai aptars galimus verslo plėtros scenarijus 2011 metams

Renginio tema:

Finansų direktorių konferencija 2011

Data:

2011-05-19

Renginio vieta:

„Europos parkas“, Joneikiškių k., Vilniaus r.

Dalyvavimas:

Dalyvavimas mokamas, pagal išankstinę rezervaciją

Lietuvos įmonių finansų vadovai susitiks aptarti verslo plėtros galimybes ir su jomis susijusią riziką. Gegužės 19 d. Vilniuje vyksiančioje „Finansų direktorių konferencijoje 2011“ finansininkai diskutuos apie verslo plėtros planavimą ir rizikos valdymą atsižvelgiant į esamą ekonominę padėtį. Tai jau trečius metus rengiamas profesinis forumas finansų vadovams aktualiausiais klausimais.

 

Konferencijoje bus apžvelgta pasaulinė ekonominė aplinka, aptartos kylančių finansinių rizikų valdymo galimybės. Gerėjanti makroekonominė padėtis ne tik atveria verslui plėtros kelių, bet ir sukelia įvairių rizikos veiksnių. Finansų vadovams bus pristatytos valiutų ir palūkanų normų rizikos valdymo priemonės.

Finansų direktoriai aptars įmonės finansų prognozavimą ruošiantis ekonominiam augimui ir verslo plėtrai. Ekspertai konferencijoje pristatys mokestines, teisines rizikas ir galimybes plečiant verslą. Tarp jų bus apžvelgtos alternatyvos „ofšorams“ valdant kapitalą ir pinigų srautus, verslo plėtros teisinės formos ir finansavimo ypatumai.

„Finansų direktorių konferencijos 2011“ dalyviai taip pat išgirs apie informacinių technologijų galimybes, priklausomai nuo verslo plėtros scenarijaus. Į verslo plėtrą bus pažvelgta iš dviejų perspektyvų: įmonės dabartinės veiklos pajėgumų didinimo (naujas filialas, įmonė ar rinka) ir naujų veiklos krypčių kūrimo (nauja paslauga ar produktas).

Konferencijoje savo patirtimi pasidalys pernai „Metų finansų direktoriumi 2010“ išrinktas „City Service“ finansų vadovas Jonas Janukėnas. Jis papasakos apie jo atstovaujamos įmonių grupės plėtrą ir įsigijimus užsienyje bei su tuo susijusius kapitalo valdymo, kontrolės ir mokestinius aspektus.

Konferenciją užbaigs „Metų finansų direktoriaus 2011“ rinkimų rezultatų paskelbimas ir nugalėtojų apdovanojimas.

„Finansų direktorių konferencija 2011“ vyks gegužės 19 d. šalia Vilniaus esančiame „Europos parke“. Išsami renginio programa skelbiama Vilniaus konferencijų centro interneto svetainėje www.vcc.lt.

Konferencijos pagrindinis partneris – „Swedbank“.

Iki kovo 31 d. užsiregistravusiems į konferenciją taikomas mažesnis dalyvio mokestis.

Renginio partneriai: specializuotas tinklalapis finansų direktoriams fin-dir.lt, Finansų analitikų asociacija, žurnalas „Versus“, „Metropolis Conference Interpreters“.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.