1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


FAA diskusijos

Renginio tema:

Public Debt: from budget responsibility to fiscal discipline

Data:

2012-03-28; 19 val.

Renginio vieta:

Konstitucijos pr. 20, Vilnius (Swedbank konferencijų salė)

Dalyvavimas:

Renginys yra viešas

Kviečiame į 2012 kovo 28 d. 19 val. įvyksiančią Finansų analitikų asociacijos diskusiją, kurioje prof. Bernard Dafflon iš Šveicarijos skaitys viešųjų finansų paskaitą „Public Debt: from budget responsibility to fiscal discipline“.

Bus kalbama šiandienos ekonominių įvykių kontekste aktualia valstybės skolinimosi ir skolos valdymo tema. Paskaita orientuota ne tik į valstybės skolą apskritai, bet ir į fiskalinius centrinės bei vietos valdžios santykius. Maastrichto kriterijuose nustatytas skolos ir BVP santykis orientuotas į visą valstybės skolą apskritai, tačiau aktualus klausimas ir tai, kaip šis skolos limitas dalijamas tarp atskirų valdžios lygmenų, t.y. tarp centrinio ir savivaldybių biudžetų.

 

Bernard Dafflon – Fribourgo universiteto (Šveicarija) Ekonomikos fakulteto, Politinės ekonomikos katedros profesorius. Daugelio knygų ir straipsnių autorius. Nuo 1990 iki 1997 m. buvo vyriausias ekonomistas Šveicarijos Teisingumo ir vidaus reikalų ministerijoje, vėliau Žemės ūkio ir miškų direkcijoj, atsakingas už vietos savivaldos, regioninių institucijų, ir decentralizuotų jurisdikcijų biudžetinius procesus. Nuo 1994 m. Europos Tarybos, o nuo 1999 m. Pasaulio banko instituto ekspertas fiskalinio federalizmo, decentralizacijos ir vietos viešųjų finansų klausimais. Jo mokslinių interesų sritys: fiskalinis federalizmas, vietos valdžios finansai, institucinė ekonomika (savivaldos institucijų jungimasis ir viešoji ekonomika) ir finansiniai viešosios politikos ir socialinės politikos ryšiai (daugiau informacijos: http://www.unifr.ch/finpub/en/team/dafflon).

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Renginys yra viešas. Jei manote, kad kvietimas galėtų sudominti Jūsų kolegas arba pažįstamus, nedvejodami galite persiųsti šį kvietimą.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.