1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Išrinktas naujas Finansų analitikų asociacijos prezidentas

e. kirijanovas.jpg Visuotiniame narių susirinkime š.m. balandžio 12 d. Finansų analitikų asociacijos (FAA) prezidentu ateinančiai dviejų metų kadencijai išrinktas Eladijus Kirijanovas.

Finansų analitikai naujai dviejų metų kadencijai taip pat rinko ir FAA valdybos narius. Jais tapo pastarųjų dviejų metų prezidentas Mindaugas Vaičiulis, Darius Klimašauskas, Marius Jankauskas, Karolina Kriščiukaitytė, Milda Daugėlaitė bei Nerijus Datkūnas.

„Finansų analitikų asociacijos, šiuo metu vienijančios per 100 narių, vizija išlieka – mes siekiame tapti aktyviai dalyvaujančia ekonominiame ir finansiniame šalies gyvenime įtakinga finansų ir investicijų profesionalų organizacija, kurios vieni iš tikslų – profesinėje veikloje įtvirtinti Etikos kodekso nuostatas bei aukščiausius profesinius standartus, prisidėti prie šalies finansų rinkos plėtros, didinti finansinį raštingumą“, - teigia FAA prezidentas Eladijus Kirijanovas.

Pasak E. Kirijanovo, per pastaruosius metus FAA nariai parengė šalies pensijų ir investicinių ir kt. fondų rinkos analizę, kaupia ir analizuoja bendrovių susijungimų ir įsigijimų (M&A) sandorių Lietuvoje duomenų bazę, rengia egzaminus Lietuvoje Atestuoto tarptautinio investavimo analitiko (CIIA) laipsniui gauti ir kt. FAA ekspertai aktyviai konsultuoja įvairias valstybines ir nevalstybines institucijas rengiant įstatymus, programas ir kitus norminius dokumentus

„Dirbsime ir visuomenės, ir narių labui: asociacija nuosekliai tęs ir toliau plėtos tarptautinius ryšius, atstovaus narių profesinius interesus šalyje ir Europos Sąjungoje“, - sako E. Kirijanovas.

Vienas iš pagrindinių asociacijos tikslų – visuomenės finansinis švietimas. FAA nariai dirbdami su studentais, organizuodami viešas diskusijas įvairiais šalies visuomenės gyvenimui aktualiais klausimais, dalyvaudami seminaruose ir konferencijose, rengdami straipsnius, pasisakymus ir komentarus spaudai ir kitoms visuomenės informavimo priemonėms vykdo švietėjišką misiją - suteikia visuomenei daugiau žinių ir informacijos apie finansų analizės ir investicijų valdymą bei svarbą.

E. Kirijanovas šiuo metu vadovauja apskaitos ir finansų valdymo bendrovei “M-Finance“. 2006-2007 m. E.Kirijanovas dirbo farmacinių įmonių grupės AB „Sanitas“ finansų direktoriumi, 2000-2006 m. - technologijų bendrovių grupės „Sonex“ finansų direktoriumi, vėliau – grupės prezidentu ir valdybos nariu. E.Kirijanovas Verslo administravimo magistro laipsnį yra įgijęs Vytauto Didžiojo Universitete, EMBA (Executive Master of Business Administration) laipsnį - Baltic Management Institute (BMI).

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.