1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Naujuoju FAA prezidentu tapo Nerijus Datkūnas

NDVisuotiniame narių susirinkime š.m. balandžio 21 d. Finansų analitikų asociacijos (FAA) prezidentu ateinančiai dviejų metų kadencijai išrinktas Nerijus Datkūnas.

Finansų analitikai naujai dviejų metų kadencijai taip pat rinko ir FAA valdybos narius. Jais tapo pastarųjų ketverių metų prezidentas Eladijus Kirijanovas, Milda Daugėlaitė, Daiva Gerulytė, Nomeda Kemeklienė, Karolina Kriščiukaitytė bei Gintaras Rutkauskas.

FAA valdyba

„Finansų analitikų asociacija, šiuo metu vienijanti apie 100 narių, siekia suburti dirbančiuosius įmonių finansų ir investicijų rinkų srityse bei skatinti jų profesionalumą, nuolatinį profesinį ir asmeninį tobulėjimą, etišką ir kokybišką profesinę veiklą. Kartu su naujai išrinkta valdyba tęsime pradėtus darbus. Siekiame būti matomi ne tik profesinėje bendruomenėje, bet ir skatinti visuomenės finansinį raštingumą, padedant rengti ir dalyvaujant seminaruose bei konferencijose, konsultuojant įvairias valstybines ir nevalstybines institucijas rengiant įstatymus, programas ir kitus norminius dokumentus“, - teigia FAA prezidentas Nerijus Datkūnas.

Pasak N. Datkūno, pagrindinis FAA veiklos akcentas – tai reguliarių diskusijų organizavimas, dalyvaujant tiek kviestiniams pranešėjams, tiek asociacijos nariams. Jau penkeri metai kaip FAA padeda „Verslo žinioms“ rengti „Įmonių finansų“ konferenciją, kurios metu renkamas „Metų finansų vadovą“. Be to, per pastaruosius metus FAA nariai nuolatos kaupia ir analizuoja bendrovių susijungimų ir įsigijimų (M&A) sandorių Lietuvoje duomenų bazę, rengia egzaminus Lietuvoje Atestuoto tarptautinio investavimo analitiko (CIIA) laipsniui gauti ir kt.

Nerijus Datkūnas užsiima įmonių valdymo konsultavimo veikla, taip pat yra išrinktas nepriklausomu valdybos nariu valstybės valdomose įmonėse AB „Amber Grid“ ir VĮ „Šiaulių Regiono Keliai“. 2005-2014 m. N.Datkūnas dirbo telekomunikacijų įmonėje UAB “Omnitel“ viceprezidentu finansams, 1997-2005 m. – trikotažo gamybos įmonėje AB „Utenos trikotažas“ finansų direktoriumi. N.Datkūnas baigė Vilniaus Universitetą, taip pat įgijo vadybos magistro (Executive Master of Business Administration) laipsnį Baltic Management Institute (BMI).

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.