1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Išrinkta nauja FAA valdyba

Balandžio 10 d. Finansų analitikų asociacijos (FAA) Visuotiniame narių susirinkime asociacijos prezidentu antrai kadencijai dar dviem metams buvo išrinktas Eladijus Kirijanovas. Tuo pačiu buvo perrinkta ir naujoji valdyba. Valdybos nariais tapo Nerijus Datkūnas, Milda Daugėlaitė, Darius Klimašauskas, Karolina Kriščiukaitytė, Jurgis Rubaževičius bei Gintaras Rutkauskas.

Finansų analitikų asociacija veiklą pradėjo 1997 metais, nors oficialiai įsteigta buvo tik 1999 metais. Asociacija vienija finansų bei investicijų valdymo srityje dirbančius specialistus. Ji siekia prisidėti prie finansų ir investicijų rinkų plėtros, skatinti narių profesionalumą, nuolatinį profesinį ir asmeninį tobulėjimą, ugdyti etišką ir kokybišką profesinę veiklą. Asociacija aktyviai dalyvauja reikšdama savo požiūrį įvairiose diskusijose bei teikdama pasiūlymus valstybinėms institucijoms dėl įstatymų ir kitų projektų.

Pakartotinai išrinktas prezidentas bei atsinaujinusi valdyba ir toliau sieks, kad asociacija aktyviai dalyvautų tiek viešose diskusijose analizuodama šalies finansų ir finansų rinkų klausimus, tiek tvirtindama asociacijos narių bendradarbiavimą ir asmeninį tobulėjimą.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.