1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


CIIA ezgaminai

2010 m. rugsėjo 16-17 d. dienomis Vilniuje vyks CIIA (Certified International Investment Analyst) kvalifikacijos egzaminai, kuriuos organizuoja Finansų analitikų asociacija, bendradarbiaujant su Atestuotų tarptautinių investicijų analitikų asociacija (ACIIA).

 

CIIA vardas suteikiamas specialistui, kuris turi mažiausiai 3 metų darbo patirtį finansų ir/arba investavimo srityje, teigiamai išlaiko 3 lygių egzaminus, tampa Finansų analitikų asociacijos nariu ir vadovaujasi nustatytu etikos kodeksu.

CIIA kvalifikacija suteikia specialistams ne tik tarptautines, bet ir nacionalines investavimo žinias. CIIA egzaminai susideda iš trijų lygių. Baziniame (tarptautiniame) lygyje nagrinėjama kapitalo vertinimas ir analizė, finansų apskaita ir ataskaitų analizė, Įmonių finansai, fiksuotų pajamų vertinimas ir analizė, ekonomika, išvestinių finansinių priemonių vertinimas ir analizė bei portfelio valdymas. Galutiniame (tarptautiniame) lygyje tikrinamas tų pačių temų gilesnis supratimas ir gebėjimas priimti tinkamus sprendimus. Nacionalinio lygio egzaminas vyksta lietuvių kalba ir jis apima teisinį reguliavimą, etiką, finansinių ataskaitų analizę rinkos struktūrą ir finansines priemones. Visi egzaminai laikomi Lietuvoje.

ACIIA – tai atestuotų tarptautinių investicijų analitikų asociacija, vienijanti apie 60 tūkst. asmenų, dirbančių portfelių valdytojais, analitikais, investicijų patarėjais 32 pasaulio šalyse, 2000 m. pradėjo teikti pasaulinę profesinę kvalifikaciją CIIA (Certified International Investment Analyst). Lietuvą joje atstovauja Finansų analitikų asociacija.

Finansų analitikų asociacija (FAA) yra 1999 m. sausio mėn. įkurta ne pelno organizacija, neformaliai veikianti nuo 1997 m., kurios dauguma narių dirba finansų bei investicijų valdymo ir tyrimo srityje. FAA siekia prisidėti prie finansų ir investicijų rinkų plėtros bei skatinti šioje srityje dirbančių specialistų profesionalumą.

Daugiau informacijos:

Sandra Sujetaitė

Finansų analitikų asociacijos CIIA ezgamino programos vadovė

 

Tel.: +370 615 39070, el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.