1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Asociacija vienijanti finansų profesionalus
  • Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje
  • Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas
Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Asociacija vienijanti finansų profesionalus

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Organizacija, turinti didžiausią kompetenciją finansų srityje

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Nenutrūkstamas profesinis ir asmeninis tobulėjimas

Previous
Next


Finansų ekspertu jau galima tapti ir Lietuvoje

Nuo šiol Lietuvos investicijų analitikams nebereikia vykti į užsienį, kad gautų tarptautinį pripažinimą ir eksperto vardą.

Finansų analitikų asociacija (FAA), įsiliejusi į Association of Certified International Investment Analysts (ACIIA) bendruomenę, sudarė galimybę Lietuvos finansų specialistams laikyti egzaminus savo šalyje ir gauti finansų eksperto sertifikatą, pripažįstamą pasauliniu mastu.

 

Pasak Finansų analitikų asociacijos prezidentės Daivos Rakauskaitės, tapimas ACIIA nare Lietuvos finansų ekspertams atvėrė didesnes tobulėjimo bei karjeros galimybes.

„Tikime, kad ACIIA teikiamas Atestuoto tarptautinio investicijų analitiko (CIIA) vardas greitu laiku taps finansų ekspertų kokybės ženklu Lietuvoje“, - sakė D. Rakauskaitė.

Neseniai Vilniuje vyko pirmieji CIIA (Certified International Investment Analyst) kvalifikacijos egzaminai, kuriuose savo jėgas galėjo išmėginti pirmieji Lietuvos kandidatai į atestuoto investicijų analitiko vardą.

„Be galo džiugu, kad mano gyvenimo skirtos akimirkos CIIA buvo įvertintos ir davė rezultatų. Medžiagos mokymuisi yra tikrai daug, ji pateikta itin suprantamu stiliumi su praktiniais pavyzdžiais, kurie padeda pritaikyti ir užtvirtinti teorines žinias. Aš savo rankinėje visada nešiodavausi mokymosi medžiagą, kurią, atsiradus laisvai minutei, skaitydavau“, - savo įspūdžiais dalijosi puikiai visus tris pirmojo lygio egzaminus išlaikiusi Deimantė Teresienė.

Finansų srityje dirbantys profesionalai CIIA kvalifikaciją dažniausiai renkasi todėl, kad sėkmingai išlaikius egzaminus diplomą galima gauti greičiau nei per metus.

Nauja CIIA egzaminų sesija Lietuvoje ir visame pasaulyje planuojama šių metų rugsėjo 17-18 dienomis.

Daugiau informacijos:.

Sandra Sujetaitė

Finansų analitikų asociacijos CIIA projekto vadovė

Tel.: +370 615 39070, el.p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atgal

Kontaktai

Finansų analitikų asociacija
Tel.: +370 687 13319
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.